Blog & Haberler

Aliağa Duşakabin

Aliağa Duşakabin

Aliağa Duşakabin

Duşakabin

 

 

Duşakabin; hijyeni ve konforu bir arada sunan fonksiyonel banyo ürünleridir. Geniş alanlara ihtiyaç duymayan, dar banyolarda bile rahatlıkla kullanılabilen duşakabin sistemleri banyoların zeminine su sıçramasını engeller, içerideki sıcaklığı korur. Ayrıca duşakabinlerin temizlenmesi jakuzi ve küvetlere göre daha kolaydır.

Geniş bir yelpazede işlevsel özelliklere sahip duşakabin çözümleri sunan Arzen Alüminyum; duşakabin üretim ve montaj alanında ilk tercihlerden biridir.

Duşakabin Özellikleri

Uygulanacağı mekâna göre değişiklik gösteren duşakabin tasarımları; mika veya temper cam gibi malzemelerden üretilir. Bu camların çevresi profilsiz olabildiği gibi, etrafının alüminyum profillerle çevrelenmesi de mümkündür.

Kapak tasarımı bakımından duşakabin ürünleri kapı ve bar kapı olmak üzere ikiye ayrılır. Bazı duşakabin modellerinde tekerlek kullanılmazken, bazılarında sürgü tekerleklerle sağlanır.

Sürgülü kapılar daha yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Çünkü dar mekânlara kolayca uyum sağlarlar ve kullanım kolaylığı sunarlar.

Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen duşakabinlerin genel özellikleri şöyledir:

  • Yüzeyler su tutmayan malzemelerden üretilir.
  • Profil çerçeveli modellerde paslanmaz malzemeler kullanılır.
  • Tekerlekli sürgüye sahip modellerde bulunan tekerlekler pas tutmaz. Çakışma, açılmama veya kapanmama gibi problemler yaşanmaz.
  • Duşakabin kapaklarının kesişim noktasında yer alan fitiller deforme olmaya, kırılmaya ve sertleşmeye karşı dayanıklı bir yapıda tasarlanmıştır.
  • Fitilinden vidasına varana kadar bütün detaylar titizlikle düşünülmüş ve uygulanmıştır.
  • Özel duşakabin üretimi kapsamında imâl ettiğimiz modeller Jakuzi, küvet, duş teknesi gibi bütün banyo ekipmanlarıyla uyum sağlar.

Modern Duşakabin Sistemleri

Ulusal ve uluslararası standartlara göre imâlât gerçekleştiren firmamız, duşakabin ürünlerinde de kalitesinden taviz vermez. Paslanmaz özel alaşım metal rulmandan ve alüminyum profil gövdeden üretilen duşakabin modelleri, estetiği ve rahatlığı buluşturur.

Temperli cam seçenekleri de sunan firmamız; isteğe göre 4, 5, 6 ve 8 mm gibi farklı ölçülerde uygulama yapabilir.

Değişik ebatlarda ve renklerde, mekâna özel temperli ve bombeli duşakabin camları üreten firmamız, bu alandaki beklentilere özenli işçiliğiyle yanıt verir. Duşakabin yapımında Mika cam, desenli cam ve renkli cam gibi alternatiflerden de yararlanılır.

Banyonuza dekoratif şıklık ve âhenk katacak, uzun yıllar konforlu bir kullanım deneyimi sunacak duşakabin çeşitlerine Arzen Alüminyum farkıyla sahip olabilirsiniz.

Hijyen ve dayanıklılık açısından tüm gerekliliklere sahip, kişisel tarzınıza uygun bir duşakabin modeli ile banyo keyfinizi en üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Banyo ölçülerinize göre duşakabin imalatı yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, Arzen Alüminyum kalitesini banyonuzun dekorasyonuyla bütünleştirebilirsiniz.

 

Hemen bize ulaşın