Blog & Haberler

Çandarlı Cam balkon

Çandarlı Cam balkon

Çandarlı Cam balkon

Çandarlı Cam balkon

 

Çandarlı cam balkon firmaları içinde ilk tercih olan Arzen Alüminyum, bu başarıyı titiz işçiliği ve üst düzey kalitesi ile edinmiştir. Evine şık, estetik ve işlevsel bir dokunuş yapmak isteyenlere hitap eden firmamız, bütün cam balkon modellerinde uzmanlaşmıştır.

Farklı tasarım taleplerine eksiksiz bir şekilde yanıt veren firmamızın fiyat politikası da tüm bütçe aralıklarına uygunluk sağlar.

Cam Balkon Ne İşe Yarar?

Bildiğimiz balkonlar, sonbahar ve kış mevsiminde kullanılmaya uygun değildir. Çünkü soğuk hava balkonda rahatça oturmayaengel olur. Oysa cam balkonlar, ilkbahar ve yaz mevsiminde yaşadığımız balkon keyfini sürdürülebilir hâle getirir.

Balkonu dekoratif açıdan oldukça hoş bir görünüme kavuşturan cam balkon sistemi, her mevsimin güzelliklerinden yararlanmaya imkân tanır.

Bu sistemlerin yapısında kullanılan camlar sağa ve sola doğru hareket edebilir. Genellikle; paslanmaz profillerin içine monte edilen cam panellerden, tekerleklerden ve alüminyum raylardan oluşur.

Öte yandan cam balkon sistemlerinde çocuk kilitleri mevcuttur. Bu ise daha güvenli bir ortam oluşturulmasında büyük rol üstlenir.

Çandarlı cam balkon firmaları listesinde tercihinizi bizden yana kullanarak tüm bu avantajlara uygun maliyet, yüksek kalite garantisiyle kavuşabilirsiniz.

Cam Balkon Sistemlerinde Kullanılan Cam Çeşitleri

Bunlar, renk ve kalınlık gibi faktörlere göre çeşitlenir. İdeal cam kalınlığı 8 mm-10 mm olarak tavsiye edilir.

Renk seçenekleri arasında en çok; füme, yeşil ve bronz yaygın kullanımalanı bulur. İstenilen her rengin cam balkon modeline uygulanması mümkündür.

Bu sistemlerde çoğu zaman temperli camlardan yararlanılır. Bunlar 700 derecelik ısıda eritilir ve ânî soğutma uygulamasından geçirilir. Ardından şoklanarak özel kalite testlerine tâbî tutulur.

Düz camlara kıyasla dayanıklılığı 5 kat fazla olan bu camlar, kırıldığı zaman çevreye zarar vermez. Yalnızca ufak çatlaklar oluşur ve minik parçalar hâlinde dökülür. Bu ise cam patlaması ve camdan kaynaklanabilecek yaralanma riskini ortadan kaldırır.

Profesyonel Çandarlı Cam Balkon Firması: Arzen Alüminyum

Üst düzey kalitesi ve modern teknolojileriyle sektörüne yön veren firmamız, yenilikçi bakış açısını bütün hizmetlerine yansıtır. Her cam balkon modelini ustalıkla tasarlayan ve uygulayan firmamız, cam balkon montajı ve onarımı konusunda da çözüm sunar.

Siz de farkımızı dekorasyon stilinize yansıtarak kendinize kusursuz bir yaşam alanı armağan edebilirsiniz. Evinize farklı bir ambiyans katacak, konforunuzu başka bir boyuta taşıyacak olan en doğru cam balkon modeli için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen bize ulaşın