Blog & Haberler

Hakkımızda

Arzen Alüminyum, Cam Balkon, Pen
Arzen Alüminyum, Cam Balkon, Pen

HAKKIMIZDA

    Arzen Alüminyum; yaşam alanlarını daha estetik ve konforlu hâle getirmeye yönelik modern çözümler sunan öncü bir firmadır. Yenilikçi teknolojilerini zengin bilgi birikimi ve profesyonel işçiliğiyle buluşturan Arzen Alüminyum, tüm hizmetlerine üstün kalite anlayışı çerçevesinde yön verir.

    Hızlı, özenli, güvenli ve uygun fiyatlı hizmet arayanların doğru adresi olan firmamız, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda fark meydana getirmeyi hedefler.

    Aliağa ve çevre ilçelere hizmet sunan firmamız, geniş faaliyet alanı ve zengin ürün çeşitliliğiyle sektörünün ilk tercihlerindendir. Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara kullanışlı ve fonksiyonel ürünleriyle yanıt veren Arzen Alüminyum, hem tasarımı hem de işlevselliği ön planda tutar.

NEDEN BİZ?

Evler, iş yerleri, sanayi yapıları, endüstriyel yapılar, her sektörden çeşitli firma ve işletmeler için işlevsel ürünler ortaya koyuyoruz. İç ve dış mekânlarınızın değerini artıracak ve prestij unsuru olacak ürünlerimizle hayatınıza dokunuyoruz.

0Bin
Tamamlanan
Proje
+0Bin
Ev & İş Yeri
Cam Balkon
0Bin
PVC
Hizmeti
+0Bin
Mutlu & Memnun Müşteri
Arzen Alüminyum, Cam Balkon, Pen

Misyonumuz & Vizyonumuz

Gelişmiş altyapımız, çağdaş teknolojimiz ve uzman kadromuz ile faaliyet gösteriyor; sektörümüze hizmet sunduğumuz bütün alanlara yenilik getirmeyi amaçlıyoruz.

Bunun özverili ve planlı çalışma ile mümkün olacağını biliyor; zamanında teslimat ve nitelikli hizmet anlayışımızdan taviz vermemeyi hedefliyoruz.

Sektörel deneyimlerimizi müşterilerimizin taleplerine uygun bir şekilde kullanıyor, bunu yaparken faaliyet alanlarımızdaki gelişmeleri ve çağımızın gereklerini de hesaba katıyoruz.

Misyonumuz

Verimliliğimizi yükseltmek, kârlılık oranımızı artırmak ve böylece daha fazla rekabet gücü elde etmek

Taahhüt ettiğimiz her hizmeti kusursuz olarak gerçekleştirebilmek

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, paydaşlarımıza, iş ortaklarımıza, çevremize ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek

Geleceğe yönelik yatırımlarda bulunarak iz bırakan bir firma hâline gelmek

Misyonumuz

Cam balkon, pimapen bayi, otomatik kepenk başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızda ilk akla gelen firma olabilmek

En ekonomik fiyata en iyi hizmeti sunabilmek; böylelikle yüksek kalitemizi herkes için ulaşılabilir kılmak

Aliağa ve çevresini kapsayan faaliyet alanımızı genişleterek Türkiye’nin farklı illerine de hizmet vermek, markamızı her yere taşımak

Yaşama değer katmak ve bunu yaparken fark meydana getirmek

Arzen Alüminyum, Cam Balkon, Pen

Deneyimli ve Profesyonel Kadromuz

Arzen Alüminyum olarak biz; deneyimli ve profesyonel kadromuz, gelişmiş ekipmanlarımız, modern teknolojilerimiz ile hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ve üstün kaliteyi ilk önceliğimiz kabul ediyoruz. Uygun fiyatlarımızla ve seri üretim olanaklarımızla avantaj meydana getiriyoruz
Sonuç odaklı, verimli, pratik, hızlı çözümlerimizle beklentileri karşılıyor; satış öncesinde ve sonrasında teknik destek sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

0%

Kaliteli İşçilik

0%
Önemli Noktalar

Neden Biz?

Aliağa ve çevre ilçelere hizmet sunan firmamız, geniş faaliyet alanı ve zengin ürün çeşitliliğiyle sektörünün ilk tercihlerindendir. Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara kullanışlı ve fonksiyonel ürünleriyle yanıt veren Arzen Alüminyum, hem tasarımı hem de işlevselliği ön planda tutar.

Dayanıklı ve Kaliteli

Her zaman en gelişmiş ekipmanları, birinci sınıf en dayanıklı ve kaliteli malzemeleri kullanıyor; hiçbir hizmetimizde kaliteden ödün vermiyoruz.

‘iyisini’ değil ‘en iyisini’

İmalat, montaj, bakım ve onarım süreçlerini efektif bir şekilde yönetiyor; tecrübeli uzman kadromuzla ‘iyisini’ değil ‘en iyisini’ ortaya koymaya çalışıyoruz.

Nitelikli Kadromuz

Taşeron firmalardan yardım almıyor, hiçbir hizmetimizde aracı kullanmıyor, faaliyetlerimizi kendi bünyemizde bulunan nitelikli kadromuzla sürdürüyoruz.

Şeffaflık ve Güvenilirlik

Mevcut ve potansiyel müşterilerimize, paydaşlarımıza, iş ortaklarımıza, topluma değer veriyor; dürüstlük, şeffaflık ve güvenilirlik kriterlerini temel alıyoruz.

ISO 9001-2008

ISO 9001-2008, Avrupa Kalite Sistem Belgesi başta olmak üzere gerekli tüm sertifikalara sahip olan personellerimizle malzeme ve uygulama standartlarına bağlı kalıyoruz.

İşimizi Seviyoruz

İşimizi seviyor, fiyat odaklı değil sonuç odaklı bir firma olmayı prensip ediniyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutuyor; müşterilerimizin güvenli ve huzurlu bir hayat sürmesinde pay sahibi olmayı istiyoruz.

Ürün Çeşitliliği

Ürün çeşitliliğimizi ve kalite düzeyimizi her geçen gün artırmak için elimizden geleni yapıyor, geniş müşteri portföyümüzde bulunan herkesi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz.

Dikkat ve Hassasiyet

Tüm işlerimizi aynı dikkat ve hassasiyet ile gerçekleştiriyor; bununla birlikte oluşabilecek bütün problemlere karşı teknik destek garantisi veriyoruz.
FAALİYET ALANLARIMIZ

HİZMETLERİMİZ

Evler, iş yerleri, sanayi yapıları, endüstriyel yapılar, her sektörden çeşitli firma ve işletmeler için kullanıcı dostu ürünler ortaya koyuyoruz. İç ve dış mekânlarınızın değerini artıracak ve prestij unsuru olacak ürünlerimizle hayatınıza dokunuyoruz.

Üretimimizi yüksek standartlarda gerçekleştiriyor, bunu yaparken beklentilerinizi göz önüne alıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda özel ürünler tasarlıyor, hem dekorasyonunuza hem de yaşamınıza renk katmayı amaçlıyoruz.

Bu kapsamda, Arzen Alüminyum markasıyla verdiğimiz hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

Hemen bize ulaşın